Wirtualny spacer Poznań

Wirtualny spacer na Google Street View, w skrócie pozwala zwiedzić twój lokal / biuro / restauracje / hotel sprzed ekranu komputera lub telefonu. Jesteśmy również zaufanymi fotografami Google, więc możesz mieć pewność, że spacer będzie poprawnie wstawiony u Ciebie na profilu.

Zdjęcia 360° Poznań

Do każdego wirtualnego spaceru dokładamy pakiet interaktywnych zdjęć 360, które można zamieścić na social mediach takich jak Facebook lub Instagram

Realizacja

Musimy zobaczyć Twoje biuro/ warsztat / miejsce pracy, aby ocenić ile przystanków (zdjęć 360), będzie wymagała realizacja wirtualnej wycieczki.

Edytujemy zdjęcia w Photoshopie, możemy w tym kroku nanieść Twój branding na spacer 3D.

Łączymy przystanki w aplikacji Google Street View. Od teraz Twoje miejsce pracy staje się częścią map Google.

Wdrażamy spacer na social mediach, stronie internetowej oraz wizytówce Google.

1. Wpływ wirtualnego spaceru na lokalne SEO.

Lokalne pozycjonowanie jest zwykle źle zrozumianym elementem wizerunku online dla lokalnych firm. Większość właścicieli nie widzi znaczenia inwestowania w dobrą lokalną strategię SEO, ponieważ wyniki SEO nie zawsze są czarno-białe. Rzeczywiste wyniki zwykle pojawią się po co najmniej 3 miesiącach, a większość osób, które nie kontrolują informacji o firmie w Google Moja Firma, nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą śledzić wyniki lokalnej kampanii SEO.

Zasadniczo Google Moja Firma (GMF) ma własną wersję Google Analytics. Mając dostęp do tego typu danych, każda osoba prowadząca firmę zdałaby sobie sprawę z wartość lokalnego SEO, w rzeczywistości zobaczyłaby, ile ruchu jest wygenerowane przy ich bieżącym listowaniu.

Wirtualny spacer z kliniki SKIN-MEDIC w Poznaniu.

Korzystając z tego narzędzia i tworząc profil dla niektórych naszych klientów, byliśmy w stanie zgromadzić wystarczającą ilość danych, aby udowodnić naszą rację. Wirtualne wycieczki Google Street View wpływają na lokalne SEO. Oto dlaczego:

Nie ma wyraźnego oświadczenia od Google, ani żadnej innej firmy gromadzącej duże dane, które ukazują rzeczywistą wartość SEO dla wycieczek Google Street View.

Z drugiej strony Hubspot, MOZ i Google pomogły nam zrozumieć, że wartość, którą zapewnia, jest w większości pośrednia, ale nadal istotna. W rzeczywistości oto kilka statystyk, które pomagają wyjaśnić, o czym mówię. W 2017 roku MOZ stworzył post na blogu na temat 8 najważniejszych kryteriów, które wpływają na Twoje lokalne SEO.

Z tej listy możemy odczytać sygnały behawioralne i sygnały społecznościowe, prowadzące nas do zrozumienia, że w rzeczywistości istnieje korelacja między możliwością łatwego znalezienia Cię za pomocą wyszukiwania lokalnego, a posiadaniem wycieczki w Street View dla Twojego biznesu.

Zamów swój wirtualny spacer teraz!

Wirtualny spacer

2. Wirtualne wycieczki zwiększają interakcję

Prawdopodobnie czytałeś już inne blogi o content marketingu i jego znaczeniu. Treść jest prezentowana w różnych formach. Wideo, zdjęcia, tekst, audio itp. Tworząc treści i publikując je na różnych platformach społecznościowych (w tym GMF), na pewno pomożesz swojej marce. Ale nie zapominaj, żeby robić to w właściwy sposób. W rzeczywistości publikowanie grafik recyklingowanych z innych stron, czy nieatrakcyjnych, niskiej jakości materiałów z pewnością nie pomoże Twojej sytuacji. Ostatecznie chodzi o zaangażowanie między marką, a odbiorcami, którzy nie będą wchodzić w interakcję z nudnymi treściami.

Zdjęcia 360 nadal są dla większości osób czymś nowym. Udostępnianie tego typu treści stawia Cię o krok wyżej niż konkurenci, którzy tego nie robią.

3. Wirtualne spacery wytwarzają ogromny ruch organiczny.

Niedocenianie wirtualnych wycieczek jest bardzo częste. A rzadko można zaobserwować content, który generuje tyle wyświetleń organicznych przy takim nakładzie pracy. Google wykazało, że zwykle zwrot z inwestycji w wirtualną wycieczkę wynosi 4 tygodnie. Jest to obliczane przy średniej cenie 497 $. (Nie martw się, nie jesteśmy aż tak drodzy)

Spójrz na zrzut ekranu naszego konta Google Street View, gdzie możesz zobaczyć całkowitą liczbę wyświetleń naszych wirtualnych wycieczek.

Przez ostatnie 6 miesięcy naszego działania zebraliśmy ponad 280 tys. wyświetleń. To ogromny ruch organiczny.

Klienci o nas:

 • positive review  Świetne zdjęcia, profesjonalna współpraca, zdecydowanie polecam :)

  Katarzyna Lewandowska Avatar Katarzyna Lewandowska
  3 marca, 2020

  positive review  Świetnie zrobione zdjęcia jedzenia ! I tacy mili ludzie :-)

  Alicja Makulec Avatar Alicja Makulec
  27 stycznia, 2020
 • positive review  Świetny kontakt i kreatywni ludzie, polecam współpracę.

  Adam Przewoźny Avatar Adam Przewoźny
  7 lutego, 2020

  positive review  Profesjonalna firma, bardzo sympatyczni ludzie , świetne zdjęcia zdecydowanie POLECAM !

  Paula Maluda Avatar Paula Maluda
  22 lutego, 2020
 • positive review  Efektywnie i efektownie. Fachowo i z humorem. Polecam usługi Brand Stones!

  Piotr Jaworski Avatar Piotr Jaworski
  12 marca, 2020

  positive review  Przesympatyczni Panowie. Świetnie zrobiona strona internetowa, wszystko w terminie. Polecam z czystym sumieniem.

  Filip Tomaszewski Avatar Filip Tomaszewski
  7 lutego, 2020
 • positive review  Zdjęcia produktowe zostały wykonane bardzo szybko, ceny są bardzo przystępne, jakość jest na najwyższym poziomie

  Julian Beesche-Hansen Avatar Julian Beesche-Hansen
  14 sierpnia, 2020

  positive review  Polecamy! Bardzo profesjonalna robota! :) Dziękujemy

  Juice Fit Avatar Juice Fit
  17 lipca, 2020
 • positive review  Polecam firmę Brand.Stones z czystym sumieniem. Świetnie wykonana strona internetowa. Pełen profesjonalizm. Znakomity kontakt w trakcie realizacji i szybkie wprowadzanie zmian.

  Przemyslaw Marcinski Avatar Przemyslaw Marcinski
  7 lutego, 2020

  positive review  Serdecznie polecam, uczciwa, dobra firma :) Projekty zrobione expressowo, bardzo dobry kontakt - wszystko konsultowali, przychylność na zmiany. Będę wracać i polecać 👏

  Magdalena Andrzejewska Avatar Magdalena Andrzejewska
  15 września, 2020

Poproś o wycenę!

Wycena Wirtualny spacer

Częste pytania:

Umówienie się z nami to zwykle kwestia kilku dni, sesja z kamerą 360, edycja zdjęć oraz połączenie przystanków to kwestia jednego dnia. Najdłużej zajmuje dostępnienie wycieczki przez Google (proces, który jest od nas niezależny), dlatego też rozsądnie jest uznać, że cała realizacja zajmuje około 2 tygodnie.

Niestety wycieczki na Google Street View, mogą przedstawić jedynie jedno piętro. Ale nic straconego, gdyż mamy również inne rozwiązania dla wielopiętrowych budynków.

Nie martw się mamy uprawnienia żeby skonfigurować całą wizytówkę Google dla Ciebie.

Tak oczywiście wykonujemy też fotografię wnętrz. Posiadamy serie szerokokątnych obiektów przystosowanych nawet do najmniejszych pomieszczeń.

Tak jak najbardziej posiadamy drona i wykonujemy też fotografię z powietrza.