Strony Internetowe Poznań

Spersonalizowane projektowanie i kompleksowe tworzenie stron internetowych w Poznaniu to główne pole naszych działań, jako agencja interaktywna. Nasze doświadczenie i otwarte podejście do klienta przekłada się na świetne odwzorowanie, myśli stojącej za dana marką. Wykonywane przez nas usługi, z zakresu marketingu w internecie skutecznie powiększają klientele we wskazanych sektorach. Zapraszamy do zapoznania się z efektami tych działań – przykłady dotychczasowych realizacji naszej agencji interaktywnej dostępne są w zakładce „portfolio”.

Strony WWW Poznań

Witryna internetowa to wizytówka Twojej firmy, z którą potencjalny Klient ma pierwszy kontakt, kiedy poszukuje usługodawcy lub sprzedawcy.
Od niej zależy, czy Twoja oferta jest w stanie go zainteresować.
Wiemy jak budować responsywne i designerskie strony internetowe.
Oryginalne w swej prostocie prezentują Twój biznes najlepiej i jednocześnie wyróżniają go na tle konkurencji.
Ofertę naszej agencji interaktywnej opieramy na talencie naszego zespołu.

Tworzenie stron Poznań

Tworzymy strukturę i mapę strony, tak aby była przejrzysta i kierowała wizytorów do podjęcia akcji / zakupu.

Opracowujemy treści zgodne z SEO, co jest podstawą do tego, aby Twoja strona była listowana wysoko w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

Wykonujemy sesje fotograficzne, aby na Twojej stronie pojawiły się Twoje zdjęcia, dzięki czemu masz pewność, że strona internetowa jest jedyna w swoim rodzaju.

Zapewniamy wsparcie techniczne, w godzinach naszej pracy, zawsze ktoś z naszego zespołu będzie w stanie Ci pomóc.

Rejestrujemy domenę, dostarczamy hosting oraz przechowujemy kopie zapasowe Twojej strony internetowej.

Projektowanie stron www Poznań

Analiza obszaru działalności i wycena

Jako pierwszy krok do budowy strony internetowej przeprowadzamy spotkanie, podczas którego definiujemy Twoje potrzeby.
Szczegółowo analizujemy wskazaną branżę i proponujemy rozwiązania, które sprawią, że Twoja strona będzie narzędziem do pozyskiwania konsumentów.
Po czym prześlemy Ci wstępną wycenę.

Zawarcie Umowy

W drugim kroku wszystkie nasze ustalenia i kalkulacje zostają, przelane na papier. Umowa jest tylko formalnością, a korzyści płyną dla obu stron. W raz z podpisem zaczynamy podejmować konkretne działania w kierunku stworzenia Twojej strony internetowej.

Opracowanie warstwy graficznej.

W tym kroku pracujemy nad układem strony internetowej. Przedstawimy Ci intuicyjną nawigację, stworzymy grafiki/ animacje oraz przeprowadzamy konieczne sesje fotograficzne. Wszystko po to, aby Twoja strona prezentowała się przejrzyście i nowocześnie.

Przygotowanie treści

Czwartym krokiem jest redagowanie tekstu, który wyjaśni oglądającym czym się zajmujesz, a przy tym będzie zgodny z SEO. Możesz sam przygotować treści, bądź skorzystać z naszej usługi copywritera.

Przygotowanie techniczne

Nasze projekty są zintegrowane z systemem zarządzania treścią CMS. Możemy przeprowadzić szkolenie, w Twojej firmie, aby pracownicy mogli edytować i dodawać treści. Bądź pozostaw nam administrowanie treściami, wybór należy do Ciebie.

Testowanie nowej strony internetowej

W przed ostatnim kroku nanosimy finalne poprawki i testujemy stronę www. Upewniamy, się że wszystkie integracje działają i czy wyświetlają się poprawnie na różnych urządzeniach. Na bierząco otrzymujesz informację o postępach w projekcie.

Startujemy stronę

Przenosimy stronę na serwer docelowy i obserwujemy ekspansję na rynku.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Poznań Strony Internetowe

Jeśli Twoja obecna strona internetowa wydaje Ci się być przestarzała lub nudna, śmiało odezwij się do nas. Nadamy jej nowoczesnego wizerunku zgodnie z najnowszymi trendami w świecie brandingu i web designu.

Spójność

Spójna identyfikacja wizualna powoduje efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także ma znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu w dzisiejszych czasach podczas gdy konkurencja na rynku jest tak duża należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Trzeba być oryginalnym, nowoczesnym wyróżnić się czymś na tle innych.

Umów się z nami na konsultacje!

Wdrażanie stron internetowych Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku w internecie jako marki. Uważamy, że strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingu w XXI w. Twój wizerunek w internecie jest bardzo istotny.

Poznaj pełen wachlarz naszych usług

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Strona, stronie nie równa, więc trudno przewidzieć ile zajmie stworzenie Twojej witryny. Na prędkość realizacji składa się wiele czynników, ale uśredniając możemy stwierdzić, że zajmuje to około jednego miesiąca.

Tak jak najbardziej należy to też do naszego zakresu usług. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę.

Nie martw się będziemy współpracować tak długo aż osiągniemy to, co w pełni Cię zadowoli i będzie dumnie prezentować Twoją firmę.