Sklepy internetowe Poznań

Stworzenie sklepu ecommerce w dzisiejszych czasach nie stanowi wyzwania. Wix, Squerspace czy Shoper to tylko ułamek z dostępnych na rynku rozwiązań. Problem jednak zaczyna się, gdy chcemy witrynę bardziej spersonalizować, czy dodać ciekawe rozszerzenia, które zwiększają sprzedaż. Przez nasze doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych, identyfikujemy częste problemy ludzi którzy na takiej formie – sklepie internetowym, całkowicie oparli swój biznes.

Tworzenie sklepów internetowych Poznań

Naszym priorytetem przy tworzeniu sklepu internetowego jest odzwierciedlenie wizji właściciela biznesu, implementując tym samym najnowsze i sprawdzone rozwiązania, które zwiększają konwersję. Nasz team to gwarancja świetnego designu oraz wsparcie techniczne. Poza zwiększaniem sprzedaży, dobrze skonstruowany sklep, zwiększa rozpoznawalność marki i ułatwia pozyskiwanie nowych kontrahentów. Dopasowanie do potrzeb Klientów, intuicyjna obsługa, spójność ze stroną ofertową, responsywność oraz integracja z zewnętrznymi aplikacjami czy płatnościami online.

Sklep internetowy Poznań

Tworzymy strukturę i mapę strony, tak aby była przejrzysta i kierowała wizytorów do podjęcia akcji / zakupu.

Opracowujemy treści zgodne z SEO, co jest podstawą do tego, aby Twoja strona była listowana wysoko w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

Wykonujemy sesje fotograficzne, aby na Twojej stronie pojawiły się Twoje zdjęcia, dzięki czemu masz pewność, że strona internetowa jest jedyna w swoim rodzaju.

Zapewniamy wsparcie techniczne, w godzinach naszej pracy, zawsze ktoś z naszego zespołu będzie w stanie Ci pomóc.

Rejestrujemy domenę, dostarczamy hosting oraz przechowujemy kopie zapasowe Twojej strony internetowej.

Projektowanie sklepów internetowych Poznań

Analiza obszaru działalności i wycena

Jako pierwszy krok do budowy sklepu internetowego przeprowadzamy spotkanie, podczas którego definiujemy Twoje potrzeby.
Szczegółowo analizujemy wskazaną branżę i proponujemy rozwiązania, które sprawią, że Twój sklep będzie narzędziem do pozyskiwania konsumentów.
Po czym prześlemy Ci wstępną wycenę.

Zawarcie Umowy

W drugim kroku wszystkie nasze ustalenia i kalkulacje zostają, przelane na papier. Umowa jest tylko formalnością, a korzyści płyną dla obu stron. W raz z podpisem zaczynamy podejmować konkretne działania w kierunku stworzenia Twojego sklepu internetowego.

Opracowanie warstwy graficznej.

W tym kroku pracujemy nad układem sklepu internetowego. Przedstawimy Ci intuicyjną nawigację, stworzymy grafiki/ animacje oraz przeprowadzamy konieczne sesje fotograficzne. Wszystko po to, aby Twój sklep prezentował się przejrzyście i nowocześnie.

Przygotowanie treści

Czwartym krokiem jest redagowanie tekstu, który wyjaśni oglądającym czym się zajmujesz, a przy tym będzie zgodny z SEO. Możesz sam przygotować treści, bądź skorzystać z naszej usługi copywritera.

Przygotowanie techniczne

Nasze projekty są zintegrowane z systemem zarządzania treścią CMS. Możemy przeprowadzić szkolenie, w Twojej firmie, aby pracownicy mogli edytować i dodawać treści. Bądź pozostaw nam administrowanie treściami, wybór należy do Ciebie.

Testowanie nowego sklepu internetowego

W przed ostatnim kroku nanosimy finalne poprawki i testujemy stronę www. Upewniamy, się że wszystkie integracje działają i czy wyświetlają się poprawnie na różnych urządzeniach. Na bierząco otrzymujesz informację o postępach w projekcie.

Startujemy sklep

Przenosimy stronę na serwer docelowy i obserwujemy ekspansję na rynku.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Tworzenie sklepów internetowych Poznań

Jeśli Twój obecny sklep internetowy wydaje Ci się być przestarzały lub nudny, śmiało odezwij się do nas. Nadamy mu nowoczesnego wizerunku zgodnie z najnowszymi trendami w świecie brandingu i web designu.

Spójność

Spójna identyfikacja wizualna powoduje efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także ma znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu w dzisiejszych czasach podczas gdy konkurencja na rynku jest tak duża należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Trzeba być oryginalnym, nowoczesnym wyróżnić się czymś na tle innych.

Umów się z nami na konsultacje!

Sklepy internetowe Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku w internecie jako marki. Uważamy, że strona internetowa jest podstawowym narzędziem marketingu w XXI w. Twój wizerunek w internecie jest bardzo istotny.

Poznaj pełen wachlarz naszych usług

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Strona, stronie nie równa, więc trudno przewidzieć ile zajmie stworzenie Twojej witryny. Na prędkość realizacji składa się wiele czynników, ale uśredniając możemy stwierdzić, że zajmuje to około jednego miesiąca.

Tak jak najbardziej należy to też do naszego zakresu usług. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę.

Nie martw się będziemy współpracować tak długo aż osiągniemy to, co w pełni Cię zadowoli i będzie dumnie prezentować Twoją firmę.