Projekt Wizytówki Poznań

Wizytówka jest czymś bardzo osobistym. Towarzyszy nam na wszystkich spotkaniach. Musi odzwierciedlać Twoją osobę i markę. Wizytówka ma sprawić, że potencjalny klient, który ją otrzymał będzie pamiętać o Twojej firmie i Twojej osobie. Twoja wizytówka musi kojarzyć się z czymś profesjonalnym i rzetelnym.

Co to Identyfikacja Wizualna?

Identyfikacja Wizualna (Branding) to zbiór określonych kolorów, rodzajów czcionek oraz ikonografii, która będzie stosowana do tworzenia charakteru i wizerunku Twojej firmy. Każdy z tych elementów jest bardzo ważnym składnikiem, który będzie miał wpływ na pozytywny odbiór marki przez potencjalnego Klienta.

Umów się z nami na konsultacje!

Etapy współpracy z naszą agencją reklamową:

Proces tworzenia wizerunku firmy rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Musimy poznać jego potrzeby, wgłębić się w branże, w której działa. Projekt wizytówki firmowej jest ściśle powiązany z logotypem. Podczas pierwszej konsultacji zawsze staramy się wyjść z kilkoma pomysłami i projektami na Twoją prezencję.

Staramy się znaleźć odpowiedni kolor, kształt i formę. Przesyłamy też wstępne projekty i pomysły.

Umawiamy się na drugą konsultację podczas, której nanosimy korekty na powstałe projekty. Wspólnie wybieramy pomysł, który będzie najlepiej pasował i oddawał zamysł Twojej firmy.

Wykonujemy projekt graficzny w wektorach. Przesyłamy do ostatecznej akceptacji i możemy przekazać gotową wizytówkę do druku cyfrowego.

Druk cyfrowy | Wizytówki Poznań

Prócz designu wizytówki w programie, możemy również przenieść całą wizję na papier wykorzystując najnowszą technologię druku cyfrowego. Zaoszczędzi Ci to czas z racji, że jednej firmie powierzasz projekt i wydruk wizytówki. NIe musisz marnować czasu na wybór drukarni lub kupno gotowych projektów. Stworzymy dla ciebie w pełni spersonalizowaną wizytówkę i wydrukujemy ją na wysokiej jakości papierze.

Wykończenie

Zgodnie z najnowszymi trendami wizytówki wykańczamy specjalną folią soft. Technologia ta zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Folia ta posiada aksamitną i miękką powierzchnie która jest bardzo przyjemna w dotyku. Wizytówka ta zdecydowanie wyróżni się na tle innych i na pewno zostanie dobrze zapamiętana przez klienta.

Papier

Papier jakiego używamy do druku to wysokiej klasy gruby papier o gramaturze 350g/m2. Wizytówka od zewnątrz jest dodatkowo zabezpieczona wcześniej wymienioną folią soft.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Projekt Wizytówki Poznań

Podsumowując, wizytówka to nieodłączny towarzysz na spotkaniach biznesowych / networkingowych. A jak wiadomo networking to przyszłość biznesu. Spotkania twarzą w twarz zawsze przynoszą lepsze efekty niż konsultacje telefoniczne. A dobra i elegancka wizytówka zostanie w pamięci Twojego klienta na zawsze.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Pierwsze pomysły przedstawimy już na pierwszej konsultacji. W ciągu kilku następnych dni można się spodziewać paru gotowych wstępnych projektów.

Tak jak najbardziej należy to też do naszego zakresu usług. Wyślij do nas e-mail z zapytaniem i przedstawimy Ci ofertę.

Nie martw się będziemy współpracować tak długo aż osiągniemy Coś co w pełni Cię zadowoli i będzie dumnie prezentować Twoją firmę.

Jak najbardziej razem z projektem przekazujemy w pełni wszystkie prawa do niego.