Projekt Ulotki Poznań

Mogłoby się wydawać, że w erze internetu, maili i nowoczesnej technologii ulotki idą w zapomnienie. Lecz nadal w niektórych sytuacjach ulotka reklamowa jest niezastąpionym narzędziem marketingowym.

Co to Identyfikacja Wizualna?

Identyfikacja Wizualna (Branding) to zbiór określonych kolorów, rodzajów czcionek oraz ikonografii, która będzie stosowana do tworzenia charakteru i wizerunku Twojej firmy. Każdy z tych elementów jest bardzo ważnym składnikiem, który będzie miał wpływ na pozytywny odbiór marki przez potencjalnego Klienta.

Umów się z nami na konsultacje!

Etapy współpracy z naszą agencją reklamową:

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy charakteru twojej firmy. Podczas pierwszej konsultacji zawsze staramy się wyjść z kilkoma pomysłami i projektami na ulotkę.

Staramy się znaleźć odpowiedni kolor, kształt i formę. Przesyłamy też wstępne projekty i pomysły.

Umawiamy się na drugą konsultację podczas, której nanosimy korekty na powstałe projekty. Wspólnie wybieramy pomysł, który będzie najlepiej pasował i oddawał zamysł Twojej firmy.

Wykonujemy projekt graficzny w wektorach i przygotowujemy dla Ciebie ulotkę do wydruku.

Ulotki Reklamowe

Ulotki, broszury i katalogi nadal są niezastąpioną formą prezentacji Twojej firmy. Sprawdzają się znakomicie podczas targów. Możesz w nich zawrzeć zdjęcia, dłuższe opisy jak i ofertę swojej firmy. Zaprezentujesz w ten sposób swoje portfolio firmowe, pokażesz zdjęcia ostatnich realizacji.

Projekt Menu

Jeśli prowadzisz restaurację projekt dobrego menu to podstawa twojej identyfikacji. Menu w formie ulotki nadal sprawdza się bardzo dobrze w przypadku pizzerii i lokali, które nastawiają się na odbiór lokalny i dowóz.

Broszura

Broszura czyli kilkustronowa ulotka jest idealnym rozwiązaniem na przykład podczas targów, gdzie ludzie krążąc po hali w poszukiwaniu rozwiązań dla siebie są obdarowywani wieloma ciężkimi katalogami. I tutaj z pomocą przychodzi broszura, która pozwala zaprezentować swoje produkty jak i dane kontaktowe przy czym jest lekka i nie obciąża potencjalnych klientów.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Projekt Ulotki Poznań

Podsumowując, ulotka znajdzie wiele ciekawych zastosowań w różnych formach biznesu. Prostota i lekkość takiego materiału marketingowego wpływa na jej popularność. Zapewnimy dla ciebie jej unikatowy design i układ, który się sprawdzi w reklamowaniu Twojej marki.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Pierwsze pomysły przedstawimy już na pierwszej konsultacji. W ciągu kilku następnych dni można się spodziewać paru gotowych wstępnych projektów.

Tak jak najbardziej należy to też do naszego zakresu usług. Wyślij do nas e-mail z zapytaniem i przedstawimy Ci ofertę.

Nie martw się będziemy współpracować tak długo aż osiągniemy Coś co w pełni Cię zadowoli i będzie dumnie prezentować Twoją firmę.

Jak najbardziej razem z projektem przekazujemy w pełni wszystkie prawa do niego.

Jak najbardziej możemy zlecić druk naszym zaprzyjaźnionym drukarnią.