Projektowanie Opakowań Poznań

Proces tworzenia wizerunku produktu rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Musimy poznać jego potrzeby, wgłębić się w branże, w której działa. Poznać jego spojrzenie na identyfikacje wizualną jego przyszłej marki.

Co to Identyfikacja Wizualna?

Identyfikacja Wizualna (Branding) to zbiór określonych kolorów, rodzajów czcionek oraz ikonografii, która będzie stosowana do tworzenia charakteru i wizerunku Twojej firmy. Każdy z tych elementów jest bardzo ważnym składnikiem, który będzie miał wpływ na pozytywny odbiór marki przez potencjalnego Klienta.

Umów się z nami na konsultacje!

Etapy współpracy z naszą agencją reklamową:

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy charakteru twojej firmy. Podczas pierwszej konsultacji zawsze staramy się wyjść z kilkoma pomysłami i projektami na opakowanie/etykietę.

Staramy się znaleźć odpowiedni kolor, kształt i formę. Staramy się zrozumieć potrzeby grupy docelowej, do której ma trafić produkt. Przesyłamy też wstępne projekty i pomysły.

Umawiamy się na drugą konsultację podczas, której nanosimy korekty na powstałe projekty. Wspólnie wybieramy pomysł, który będzie najlepiej pasował i oddawał zamysł Twojej firmy.

Wykonujemy projekt graficzny w wektorach i przygotowujemy dla Ciebie tak zwany mockup produktu żeby zobaczyć jak dany branding będzie wyglądał przed zleceniem druku.

Opakowania Poznań

Najważniejsze w projekcie opakowania jest określenie grupy docelowej, do której ma trafiać dany produkt. Inaczej do tematu podejdziemy jeśli przedmiot ma trafiać do ludzi starszych inaczej do dzieci.

Poproś o darmową wycenę!

Wycena

Projektowanie opakowań Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku. Zastanowimy się nad kolorami i kształtem opakowania, które planujesz wypuścić. Pójść w jaskrawe kolory czy bardziej stonowane? Kreować się na luksusową markę czy jednak zostać przy półce dostępnej dla każdego. Takie pytania będziemy konsultować w naszej drużynie jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Pierwsze pomysły przedstawimy już na pierwszej konsultacji. W ciągu kilku następnych dni można się spodziewać paru gotowych wstępnych projektów.

Tak jak najbardziej należy to też do naszego zakresu usług. Wyślij do nas e-mail z zapytaniem i przedstawimy Ci ofertę.

Nie martw się będziemy współpracować tak długo aż osiągniemy Coś co w pełni Cię zadowoli i będzie dumnie prezentować Twoją firmę.

Jak najbardziej razem z logotypem przekazujemy w pełni wszystkie prawa do niego.