Projektowanie Logo Poznań

Proces tworzenia wizerunku firmy rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Musimy poznać jego potrzeby, wgłębić się w branże, w której działa. Poznać jego spojrzenie na identyfikacje wizualną jego przyszłej marki. Idealny logotyp to taki, który odzwierciedli potrzeby i charakter właściciela firmy.

Co to Identyfikacja Wizualna?

Identyfikacja Wizualna (Branding) to zbiór określonych kolorów, rodzajów czcionek oraz ikonografii, która będzie stosowana do tworzenia charakteru i wizerunku Twojej firmy. Każdy z tych elementów jest bardzo ważnym składnikiem, który będzie miał wpływ na pozytywny odbiór marki przez potencjalnego Klienta.

Umów się z nami na konsultacje!

Etapy współpracy z naszą agencją reklamową:

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy charakteru twojej firmy. Podczas pierwszej konsultacji zawsze staramy się wyjść z kilkoma pomysłami i projektami na logo.

Staramy się znaleźć odpowiedni kolor, kształt i formę. Przesyłamy też wstępne projekty i pomysły.

Umawiamy się na drugą konsultację podczas, której nanosimy korekty na powstałe projekty. Wspólnie wybieramy pomysł, który będzie najlepiej pasował i oddawał zamysł Twojej firmy.

Wykonujemy projekt graficzny w wektorach i przygotowujemy dla Ciebie paczkę z różnymi formatami logotypu zgodnie z Twoimi potrzebami.

Projektowanie Graficzne Poznań (Redesign)

Jeśli Twoje obecne logo wydaje Ci się być stare lub nudne, ale wiesz, że Twoja Firma i Twoi Klienci są z nim mocno związani proponujemy optymalny redesign logo (lifting logo), który nada mu nowoczesnego wizerunku zgodnie z najnowszymi trendami w świecie brandingu i identyfikacji wizualnej.

Spójność

Spójna identyfikacja wizualna powoduje efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także ma znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu w dzisiejszych czasach podczas gdy konkurencja na rynku jest tak duża należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Trzeba być oryginalnym, nowoczesnym wyróżnić się czymś na tle innych.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Projektowanie Logo Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem Twojego wizerunku w internecie jako marki i eksperta w swojej branży. Uważamy, że pierwszym krokiem do gotowej identyfikacji wizualnej jest logotyp. Bo to właśnie logo będzie widnieć w najważniejszych miejscach i ono będzie Cię reprezentować. Twój znak graficzny będzie widoczny na stronie internetowej, wizytówce lub papierze firmowym.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotkamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Pierwsze pomysły przedstawimy już na pierwszej konsultacji. W ciągu kilku następnych dni można się spodziewać paru gotowych wstępnych projektów.

Tak jak najbardziej należy to też do naszego zakresu usług. Wyślij do nas e-mail z zapytaniem i przedstawimy Ci ofertę.

Nie martw się będziemy współpracować tak długo aż osiągniemy Coś co w pełni Cię zadowoli i będzie dumnie prezentować Twoją firmę.

Jak najbardziej razem z logotypem przekazujemy w pełni wszystkie prawa do niego.