Krok 1. Strona internetowa

W tym projekcie witryny musieliśmy przestrzegać kilku zasad określonych przez klienta:

– Unikać ostrych kątów

– Utrzymać kolorystykę w złocie i brązie

– Jeśli to możliwe, użyć kół

Znajdziesz tam 6 zakładek: Strona główna, Usługi i produkty, Sklep (który wkrótce zostanie uruchomiony), O mnie, Kontakt i Vastu Design.
Jak możesz podejrzewać, przeprowadziliśmy także sesje zdjęciowe i portrety produktu, o których powiem więcej w dalszej części.
Wszystkie te zakładki mogą wydawać się oczywiste, z wyjątkiem „Vastu Design”, który został w pełni wykonany na zamówienie, aby przedstawić filozofię stojącą za projektami wnętrz, z których nasz klient jest dumny.
Każda karta jest dostępna w języku niemieckim i angielskim.

Witryna SIDD.design reaguje na wiele platform, co jest konieczne w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy używają różnych urządzeń do wyświetlania witryny.

Krok 2. Fotografia

Zachowaj ostrożność, jeśli chodzi o wszelkie prawa autorskie dotyczące obrazów, których chcesz używać w swojej witrynie. Właśnie z tego powodu fotografia jest również naszą dziedziną, często jest ona niezbędna, aby zaistnieć w Internecie.

To był ponad tydzień zdjęć dla klienta. Przeprowadziliśmy sesje portretowe i produktowe. W różnych warunkach, przy użyciu naturalnego i sztucznego światła, a także cudownych krajobrazów Szwajcarii. W ten sposób ożywiliśmy fotografię produktu, którą można znaleźć poniżej.

Więcej materiału można znaleźć na połączonej stronie internetowej naszego klienta.

Poznaj historię tego zlecenia od zaplecza!

Zapraszamy na bloga

Krok 3. Projektowanie graficzne

Jeśli chodzi o projektowanie graficzne, obowiązywały takie same zasady jak w przypadku strony. Naszym zadaniem było wykonanie logotypu i katalogu spójnego graficznie z witryną internetową. Spójrz poniżej i zobacz, jaki jest końcowy efekt wykonanych przez nas projektów.

Katalog (okładka)

Katalog (środek)

Wizytówka

Zauważ, że wizytówki są również zaokrąglone, jak mówią wytyczne klienta.

Umów się na konsultację, klikając przycisk poniżej.

Konsultacja
Zadzwoń
+48 535 980 602
Zadzwoń

Privacy Preference Center

Cart
  • No products in the cart.