Zdjęcia reklamowe Poznań

Zdjęcia reklamowe to nasza ulubiona kategoria, bo pozostawia bardzo szerokie pole do popisu. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia fotografii reklamowej. Zorganizujemy i zrealizujemy całą sesję zdjęciową oszczędzając Ci tak ważnego w biznesie czasu. Znajdziemy modeli i statystów, wskażemy ciekawe lokalizacje zdjęciowe, zapewnimy wizaż i stylistów.

Co to jest fotografia reklamowa?

Zdjęcia reklamowe wykonywane są z przeznaczeniem zwiększenia sprzedaży. Sprzedaż to szerokie pojęcie, gdyż możemy ją osiągnąć w różny sposób. Podstawą jest klasyczne zdjęcie produktowe typu packshot, czyli zdjęcie, które przedstawia dany produkt, przedmiot w korzystny, bądź informacyjny sposób.
Przedmioty można po prostu fotografować i pokazywać jak faktycznie wyglądają, odzwierciedlając teksturę czy kolor, jak również można fotografować je w sposób interesujący i zachęcający odbiorcę do jego kupna. Wszystko zależy od rodzaju fotografowanego przedmiotu.

Fotografia reklamowa Poznań

Pojęcie fotografii reklamowej dotyczy jednak szerszej ilości rzeczy. Są to również zdjęcia ukazujące produkt w sposób pośredni, jak na przykład wizerunek pięknej kobiety przy kosmetykach. W tym wypadku dla klienta nie ma, aż takiego znaczenia wygląd samego produktu jak efekt jego działania. Reklama za pomocą zdjęcia ma przede wszystkim promować dany produkt, czy usługę. Zdjęcia sprawią, że odbiorca zostanie zachęcony do skorzystania z danej oferty. Mówimy tutaj o zdjęciach nie tylko rzeczy, ale również przestrzeni, czy ludzi. Można też pokusić się o stwierdzenie, że zdjęcie staje się często w tym przypadku grafiką informacyjną, doskonale wypełniającą treść oferty sprzedażowej.

Umów się z nami na konsultacje!

Fotografia reklamowa

Przejdź do portfolio

Co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie fotografii reklamowej?

Dobierzemy najlepszy sposób na zaprezentowanie świadczonej przez Ciebie usługi, bądź produktu.

Zapewnimy statystów, modelki, profesjonalnych wizażystów oraz profesjonalnych fotografów / wideografów

Przeprowadzimy sesję w wybranym miejscu, bądź u nas w studiu.

Dostarczamy zretuszowaną fotografię. Dodatkowo możemy wdrożyć ją na Twoją stronę, bądź przygotować materiały do wydruku.

Fotografia jedzenia Poznań

Zdjęcia jedzenia są bardzo szerokim tematem. Fotografie kulinarne wyróżniają się przede wszystkim jakością, pomysłowością oraz aspektami technicznymi.
My rozróżniamy 4 różne jej rodzaje:

  • Fotografia dania – jest to zdjęcie przedstawiające całe danie
  • Flatshot – na takim zdjęciu aranżujemy potrawy w ciekawy sposób, aby przedstawić różnorodność menu
  • Close-up – przedstawia potrawę z bliska, świetnie odzwierciedla teksturę i kolory
  • Akcja – tutaj zawieramy dynamikę, może. być to jedzenie w locie, bądź ktoś nakładający kęs do ust

W dzisiejszych czasach fotografię jedzenia wykorzystuje się głównie w social mediach i portalach z jedzeniem. Kulinaria żądzą się swoimi prawami, są zdecydowanie bardziej wymagające niż inne dziedziny fotografii reklamowej, dlatego jest to osobna dziedzina specjalizacji wielu fotografów.

Spójność

Fotografia reklamowa powoduje efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także ma znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu w dzisiejszych czasach podczas, gdy konkurencja na rynku jest tak duża należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Fotografia reklamowa to rozwiązanie kreatywne i niestandardowe, szyte na wymiar Twojej firmy.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Zdjęcia reklamowe Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku w internecie jako marki. Nie jest wątpliwością, ze inwestując w profesjonalną sesję fotografii reklamowej, staniesz w przewadze nad konkurencją, decydującą się na prostsze rozwiązania w tym zakresie. Zdjęcia reklamowe przełożą się na lepszą prezentację Twojej firmy i w konsekwencji zwiększenie sprzedaży.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Fotografia reklamowa jest rozwiązaniem bardzo indywidualnym przez co uśrednienie czasu realizacji jest niemożliwe. Zadzwoń i opowiedz czego poszukujesz, a na pewno będziemy w stanie powiedzieć ile czasu Twój projekt zajmie.

Oczywiście, przekazując zdjęcia, oddajemy również wszelkie prawa autorskie związane z użytkiem komercyjnym zdjęć.