Fotografia produktowa Poznań

Nasza firma z siedzibą w Poznaniu, zajmuje się profesjonalną fotografią produktową. Usługę wykonujemy w naszym studiu, a od Ciebie zależy czy mamy wykonać klasyczny packshot na białym tle, aranżację czy zdjęcie 360. Wybór często jest zależny od branży, a my pomożemy Ci zdecydować, co na podstawie analizy opłaca się Tobie najbardziej.

Po co fotografia produktowa?

Sprzedaż przez sklep internetowy jest zdecydowanie bardziej zależna od fotografii niż jakikolwiek inny kanał sprzedaży. Konsumenci nie mogą po prostu wejść do sklepu, dotknąć, usiąść, czy nawet skosztować interesującego ich produktu przed dokonaniem zakupu. Witryna e-commerce musi przekazywać te same informacje za pośrednictwem różnych węższych mediów, przede wszystkim zdjęć.
Zainwestuj w dobrą fotografię jako kluczowy element swojego projektu e-commerce.

Czym jest fotografia produktowa?

Fotografia produktowa to prezentacja Twojego produktu na zdjęciu, na ogół wykonywane są na białym tle, bądź tło usuwane jest na etapie postprodukcji.
Dokładamy staranności, aby produkt wyglądał jak najlepiej – jest to kwestią doboru odpowiedniego ułożenia, atrakcyjnego oświetlenia, odbicia bądź cienia. Odpowiednio wykonany proces post-produkcji, zwieńcza dzieło, aby przedmiot prezentował się, tak dobrze jak to tylko możliwe.

Umów się z nami na konsultacje!

Fotografia produktowa - jak ją wykonujemy?

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy charakteru twojej firmy, dzięki czemu dowiesz się jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim segmencie rynku.

Po ustaleniach wykonujemy sesję. Wykonamy klasyczny packshot, zaaranżujemy go w estetycznej kompozycji, bądź wykonamy zdjęcie 360, aby klienci mogli zobaczyć produkt z każdej strony.

Dokonujemy post produkcji w Lightroomie i Photoshopie. Optymalizujemy zdjęcia, tak aby szybko ładowały się na Twojej stronie.

A na końcu otrzymujesz paczkę .zip ze zdjęciami. Jeśli wystąpi taka konieczność, możemy wdrożyć je na Twojej stronie internetowej

Zdjęcia do sklepów internetowych.

Post-produkcja, czyli inaczej edycja zdjęć jest bardzo ważna. Właśnie wtedy możemy uwydatnić teksturę, kolory, bądź inną silną stronę Twojego produktu. Wszystkie te małe detale, tworzą koherentną całość i sprawiają, że zwykłe zdjęcie, staje się profesjonalną fotografią produktową.

Do obróbki zdjęć używamy sprawdzonych w świecie programów z pakietu Adobe, czyli Photoshop oraz Lightroom.

Spójność

Spójna, elegancka, czyli profesjonalna fotografia produktowa, powoduje efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także ma znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu, podczas gdy konkurencja na rynku jest tak duża, należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Trzeba być oryginalnym, nowoczesnym, aby zyskać zaufanie internetowych klientów.

Materiały drukowane?

Wykonane przez nas zdjęcia nadają się nie tylko do sklepu internetowego, ale również do wydruku, na potrzeby chociażby katalogu produktowego. Oczywiście wymaga to innego przygotowania zdjęć, ale dla nas to nie problem, jeśli masz zamiar wykorzystać te zdjęcia do materiałów drukowanych wystarczy, że dasz nam znać.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Zdjęcia produktowe Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku w internecie jako marki. Uważamy, że fotografia produktowa jest elementarnym fragmentem układanki jakim jest Twoja strona internetowa, a w szczególności e-commerce. To właśnie zdjęcia, będą prezentować Twój produkt i one będą sprawiały, że klienci zdecydują się, aby zostawić pieniądze właśnie u Ciebie.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Od momentu, w którym otrzymamy Twoje produkty, wykonanie sesji i dostarczenie zdjęć zajmie nam do 48h. Zależne jest to oczywiście od ilości fotografowanych produktów.

Jest to kwestia do umówienia, możemy je odebrać od Ciebie, możesz je dostarczyć do nas.

Oczywiście, aby dowiedzieć się więcej, zobaczcie naszą ofertę z fotografią reklamową.

Fotografia reklamowa

Oczywiście, otrzymując nasze zdjęcia, przekazujemy również wszelkie prawa do użytku komercyjnego fotografii.