Fotografia produktowa Poznań

Nasza firma z siedzibą w Poznaniu, zajmuje się profesjonalną fotografią produktową. Usługę wykonujemy w naszym studiu, a od Ciebie zależy czy mamy wykonać klasyczny packshot na białym tle, aranżację czy zdjęcie 360. Wybór często jest zależny od branży, a my pomożemy Ci zdecydować, co na podstawie analizy opłaca się Tobie najbardziej.

Po co fotografia produktowa?

Sprzedaż przez sklep internetowy jest zdecydowanie bardziej zależna od fotografii niż jakikolwiek inny kanał sprzedaży. Konsumenci nie mogą po prostu wejść do sklepu, dotknąć, usiąść, czy nawet skosztować interesującego ich produktu przed dokonaniem zakupu. Witryna e-commerce musi przekazywać te same informacje za pośrednictwem różnych węższych mediów, przede wszystkim zdjęć.
Zainwestuj w dobrą fotografię jako kluczowy element swojego projektu e-commerce.

Czym jest fotografia produktowa?

Fotografia produktowa to prezentacja Twojego produktu na zdjęciu, na ogół wykonywane są na białym tle, bądź tło usuwane jest na etapie postprodukcji.
Dokładamy staranności, aby produkt wyglądał jak najlepiej – jest to kwestią doboru odpowiedniego ułożenia, atrakcyjnego oświetlenia, odbicia bądź cienia. Odpowiednio wykonany proces post-produkcji, zwieńcza dzieło, aby przedmiot prezentował się, tak dobrze jak to tylko możliwe.

Umów się z nami na konsultacje!

Fotografia produktowa - jak ją wykonujemy?

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy charakteru twojej firmy, dzięki czemu dowiesz się jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim segmencie rynku.

Po ustaleniach wykonujemy sesję. Wykonamy klasyczny packshot, zaaranżujemy go w estetycznej kompozycji, bądź wykonamy zdjęcie 360, aby klienci mogli zobaczyć produkt z każdej strony.

Dokonujemy post produkcji w Lightroomie i Photoshopie. Optymalizujemy zdjęcia, tak aby szybko ładowały się na Twojej stronie.

A na końcu otrzymujesz link do google drive ze swoimi zdjęciami.

Zdjęcia do sklepów internetowych.

Post-produkcja, czyli inaczej edycja zdjęć jest bardzo ważna. Właśnie wtedy możemy uwydatnić teksturę, kolory, bądź inną silną stronę Twojego produktu. Wszystkie te małe detale, tworzą koherentną całość i sprawiają, że zwykłe zdjęcie, staje się profesjonalną fotografią produktową.

Do obróbki zdjęć używamy sprawdzonych w świecie programów z pakietu Adobe, czyli Photoshop oraz Lightroom.

Spójność

Spójna, elegancka, czyli profesjonalna fotografia produktowa, powoduje efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także ma znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu, podczas gdy konkurencja na rynku jest tak duża, należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Trzeba być oryginalnym, nowoczesnym, aby zyskać zaufanie internetowych klientów.

Materiały drukowane?

Wykonane przez nas zdjęcia nadają się nie tylko do sklepu internetowego, ale również do wydruku, na potrzeby chociażby katalogu produktowego. Oczywiście wymaga to innego przygotowania zdjęć, ale dla nas to nie problem, jeśli masz zamiar wykorzystać te zdjęcia do materiałów drukowanych wystarczy, że dasz nam znać.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Zdjęcia produktowe Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku w internecie jako marki. Uważamy, że fotografia produktowa jest elementarnym fragmentem układanki jakim jest Twoja strona internetowa, a w szczególności e-commerce. To właśnie zdjęcia, będą prezentować Twój produkt i one będą sprawiały, że klienci zdecydują się, aby zostawić pieniądze właśnie u Ciebie.

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Nasze portfolio packshot:

Nasze portfolio fotografia reklamowa:

Zaufali nam:

 • positive review  Efektywnie i efektownie. Fachowo i z humorem. Polecam usługi Brand Stones!

  Piotr Jaworski Avatar Piotr Jaworski
  12 marca, 2020

  positive review  Polecamy! Bardzo profesjonalna robota! :) Dziękujemy

  Juice Fit Avatar Juice Fit
  17 lipca, 2020
 • positive review  Polecam firmę Brand.Stones z czystym sumieniem. Świetnie wykonana strona internetowa. Pełen profesjonalizm. Znakomity kontakt w trakcie realizacji i szybkie wprowadzanie zmian.

  Przemyslaw Marcinski Avatar Przemyslaw Marcinski
  7 lutego, 2020

  positive review  Świetne zdjęcia, profesjonalna współpraca, zdecydowanie polecam :)

  Katarzyna Lewandowska Avatar Katarzyna Lewandowska
  3 marca, 2020
 • positive review  Świetnie zrobione zdjęcia jedzenia ! I tacy mili ludzie :-)

  Alicja Makulec Avatar Alicja Makulec
  27 stycznia, 2020

  positive review  Profesjonalna firma, bardzo sympatyczni ludzie , świetne zdjęcia zdecydowanie POLECAM !

  Paula Maluda Avatar Paula Maluda
  22 lutego, 2020
 • positive review  Zdjęcia produktowe zostały wykonane bardzo szybko, ceny są bardzo przystępne, jakość jest na najwyższym poziomie

  Julian Beesche-Hansen Avatar Julian Beesche-Hansen
  14 sierpnia, 2020

  positive review  Przesympatyczni Panowie. Świetnie zrobiona strona internetowa, wszystko w terminie. Polecam z czystym sumieniem.

  Filip Tomaszewski Avatar Filip Tomaszewski
  7 lutego, 2020
 • positive review  Świetny kontakt i kreatywni ludzie, polecam współpracę.

  Adam Przewoźny Avatar Adam Przewoźny
  7 lutego, 2020

  positive review  Serdecznie polecam, uczciwa, dobra firma :) Projekty zrobione expressowo, bardzo dobry kontakt - wszystko konsultowali, przychylność na zmiany. Będę wracać i polecać 👏

  Magdalena Andrzejewska Avatar Magdalena Andrzejewska
  15 września, 2020

Częste pytania:

Od momentu, w którym otrzymamy Twoje produkty, wykonanie sesji i dostarczenie zdjęć zajmie nam do 48h. Zależne jest to oczywiście od ilości fotografowanych produktów.

Jest to kwestia do umówienia, możemy je odebrać od Ciebie, możesz je dostarczyć do nas.

Oczywiście, aby dowiedzieć się więcej, zobaczcie naszą ofertę z fotografią reklamową.

Fotografia reklamowa

Oczywiście, otrzymując nasze zdjęcia, przekazujemy również wszelkie prawa do użytku komercyjnego fotografii.