Fotografia biznesowa Poznań

Tworząc kompletny wizerunek marki, należy pamiętać, że firmę tworzą ludzie. Portret to klasyczna forma, gdzie głównym obiektem jest człowiek, fotografia biznesowa natomiast jest specyficznym rodzajem portretu. Wykonując sesję wizerunkową, staramy się, aby osoba przed obiektywem, została ukazana w odpowiedni sposób. Pamiętajmy, że prezencja liderów firmy ma istotny wpływ na to jak cała organizacja jest postrzegana, więc głównym celem takiej fotografii będzie zbudowanie zaufania.

Zdjęcia biznesowe Poznań

Fotografia biznesowa to nośnik wizerunku, który będzie skutecznie i wielokrotnie oddziaływał na innych, jeśli tylko spełnimy dwa warunki :

  • musimy założyć konkretny cel dla upublicznianego wizerunku, który musi komunikować odpowiednie wartości. Nie może być pozbawiony charakteru i naturalności.
  • jest to nośnik wizerunku, więc musi przebijać się z przekazem. Oryginalność oraz nowoczesność to coś na co stawiamy przy zdjęciach profesjonalnych

Umów się z nami na konsultacje!

Jak wykonujemy fotografię biznesową?

Zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i analizy charakteru twojej firmy, dzięki czemu dowiemy się jakie wartości musi komunikować nasza fotografia.

Przychodzimy na sesję wizerunkową w umówionym miejscu, poznajemy Twój zespół, a oni nas, dzięki czemu nie stresują się przed obiektywem aparatu.

Dokonujemy post-produkcji, w zależności od potrzeb. Czy portrety będą wykorzystane w materiałach drukowanych czy zamieszczone na portalach w internecie.

W ostatnim etapie otrzymujesz zestaw odpowiednio skonfigurowanych zdjęć. Pamiętaj, że zawsze możemy je wdrożyć na Twojej stronie internetowej, czy zaprojektować materiały do wydruku.

Sesje wizerunkowe

Ciekawym połączeniem sesji profesjonalnej z reportażem z życia firmy, jest relacja z targów handlowych.

Targi handlowe to miejsce, gdzie często nawiązujemy współprace i odkrywamy nowe możliwości. Świetnym rozwiązaniem jest reportaż, pokazujący życie firmy. Podczas takich realizacji możemy upiec wiele pieczeni na jednym ogniu. Zajrzyj do naszego portfolio.

Spójność

Dobre zdjęcia biznesowe przekładają się na efektywniejsze wyniki Twojej firmy na tle konkurencji, a także mają znaczący wpływ na przebieg kampanii marketingowych.

Nowoczesność

Podążanie z duchem czasu w dzisiejszych czasach podczas gdy konkurencja na rynku jest tak duża należy do obowiązków każdego właściciela firmy. Trzeba być oryginalnym, nowoczesnym wyróżniając się na przykład profesjonalną fotografią korporacyjną.

Poproś o bezpłatną wycenę!

Wycena

Fotografia biznesowa Poznań

Podsumowując, zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem twojego wizerunku w internecie jako marki. Uważamy, że istotne jest profesjonalne zaprezentowanie teamu specjalistów w Twojej firmer. To właśnie ludzie tworzą pomysły i je rozwijają. Pokaż się z dobrej strony!

Poznań

W mieście tym stacjonujemy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią spotykamy się z Tobą i wspólnie znajdziemy rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

Częste pytania:

Po spotkaniu, na którym ustalimy wszystkie najważniejsze rzeczy, sesja jest w zależności od rozmiaru firmy kwestią kilku do kilkunastu godzin. Edycja zdjęć to kwestia kolejnego dnia, więc uśredniając możemy powiedzieć, że cała realizacja jest kwestią 48h.

Przekazując pakiet naszych zdjęć oddajemy również wszelkie prawa do wykorzystania fotografii w celach komercyjnych.